Linda miała 51 lat. Była już matką z dwójką dzieci. W tym czasie poznała chłopaka o imieniu Jay Barham, który miał wtedy 17 lat. Kobieta była już po rozwodzie, ale dalej chciała znaleźć nową miłość. Para poznała się w roku 2000. Podczas nauki jazdy okazało się, że mają wspólny język. Minął rok, a Jay i Linda wzięli ślub. Ani się obejrzeli, a ich związek istnieje już 18 lat.

Wierna para

Jak widać, różnica wieku między parą jest bardzo duża. Sam romans zaczął się wtedy, kiedy Linda jako instruktorka uczyła młodego Jaya jazdy samochodem. Oczywiście związek wzbudził szok wśród przyjaciół i rodziny pary. Mimo tego ich miłość przetrwała. Obecnie Jay ma 36 lat a Linda 69. Choć minęło dużo czasu, para dalej twierdzi, że ich pierwsze uczucia nie minęły. Tak naprawdę kochają się jeszcze bardziej.

Jak zaczęła się ich wspaniała relacja? Okazało się, że Jay i Linda gustowali w tym samym rodzaju muzyki. Pewnego razu podczas nauki jazdy w samochodzie zagrała pewna piosenka – para mimowolnie się pocałowała.

Jay już wcześniej umawiał się z dziewczynami. Pierwszy pocałunek z Lindą wywarł na nim takie wrażenie, że doszedł do siebie dopiero po kilku dniach. Wtedy zaprosił przyszłą żonę na pierwszą randkę. Linda miała obawy odnośnie do ich związku, gdyż Jay miał tyle lat, co Simon – jej syn. Oprócz tego wychowywała także córkę, która miała 13 lat. Nowy związek mamy wywarł szok na pociechach Lindy. Mimo tego zaakceptowały jej decyzję – chciały, by mama była szczęśliwa.

Nowa partnerka Jaya była jedynie 10 lat starsza od jego rodziców. Według nich związek był wynikiem ulotnego zauroczenia. Para pokazała, że takie zarzuty były niesłuszne – Linda i Jay wzięli ślub, choć odbył się on w piątek 13.

Wspólne życie

Para dobrze się dogadywała – założyła nawet własną firmę. Prowadzili przy swoim domu piekarnię i małą kawiarnię. W 2014 roku Jay musiał zmierzyć się z trudną sytuacją – zmarła jego matka. Na szczęście ich związek na tym nie ucierpiał, gdyż Linda pomagała mu poradzić sobie po tej tragedii.

To twoja żona czy mama?

Ludzie postronni często kąśliwie komentują, że Linda wygląda na mamę Jaya, a nie żonę. Para jednak nie przejmuje się tym. Pomimo problemów dalej się kocha.

W czym tkwi klucz do szczęśliwego małżeństwa?

Jay nie chciał zostać tatą, choć Linda na początku małżeństwa jeszcze mogła rodzić dzieci. Mężczyzna uważał, że sam jest wiecznym dzieckiem. Wykazuje się jednak inicjatywą i chętnie pomaga w wychowywaniu wnuków żony. Najstarsze mają 18 lat, a najmłodsze 4 tygodnie.

Jay stara się nie myśleć o tym, że gdy Linda umrze, zostanie sam. Zamiast tego cieszy się każdym kolejnym dniem. W związku ze starszą kobietą docenia to, że może mówić o swoich odczuciach, które Linda doskonale rozumie.

Mężczyzna uważa, że kluczem do szczęśliwego związku jest prawdziwa miłość. Para robi dlatego wszystko razem. Czy o coś się spierają? Tak – jest to ich niesforny kot. Małżeństwo chętnie wypoczywa w wolnych chwilach na swoim ranczu.