Wszystkie z 12 znaków zodiaku mają swoje czułe punkty, na które każdy za wszelką powinien uważać. Jeżeli ktoś niechcący urazi taką osobę, jest zmuszony do poczucia nieprzyjemnych skutków swojego czynu. Zobacz, kiedy musisz zachowywać ostrożność podczas kontaktów ze znakami zodiaku.

Baran

Osoby spod znaku Baran posiadają nadludzkie usposobienie oraz słomiany poryw. Toteż, gdy podejmą się jakiejś trudnej misji i zacięcie próbują je wykonać, to nie nieporównywalnie najbardziej denerwuje ich, gdy ktoś im przeszkadza. Są wówczas w stanie z sekundy na sekundę eksplodować zdenerwowaniem. Kolejna sprawa, drażniąca te osoby, to cokolwiek nieosiągalnego dla nich.

Byk

Osoby spod znaku Byk nade wszystko w życiu szanują swoją równowagę i świadomość stabilizacji. Jakiekolwiek zmiany przyjmują niespokojnie. Nie usiłuj zatem zbić Byka z tropu, bądź zachwiać godnościami jego życia. Zapamiętaj, iż nie cierpi on zaskoczeń oraz niedobrze radzi sobie z presją. Jakakolwiek gwałtowna ewolucja okoliczności jest dla niego autentycznym wstrząsem. Zazwyczaj odbija się to na tym, czyja to jest wina, lecz także na tych, którze wcale nie zawinili, a akurat byli najbliżej.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźnięta, w odróżnieniu do osób spod znaku Byka, istnieją dla zmian. Są znacząco zaintrygowane światem. Panicznie boją się wizji bycia w tym samym miejscu przez zbyt długi okres czasu bądź pracowania w męczącej, jednostajnej pracy. Kiedy masz ochotę na wkurzenie Bliźniąt, daj im do zrobienia coś, co je zmęczy. Nie masz wtedy jednak innego wyjścia niż liczenie się ze straceniem przez nie cierpliowści oraz opuszczenie Cię przez nich na zawsze.

Rak

Osoby spod znaku Rak są osobami niezwykle uczuciowymi oraz wrażliwymi. Priorytetowe znaczenie mają dla nich związki z innymi osobami. Twierdzą, że autentyczna przyjaźń istnieje i obdarzą bliskie sobie osoby bezgranicznym zaufaniem. Gdyby jednakże poczuły się wykiwane przez jakąkolwiek osobę, rozczarowane Raki mocno się gniewają. Porównywalnie niedobrze poczują się, jeżeli ich najbliżse osoby oddalą się od nich. Raki często o nich myślą, odczuwają pustotę oraz chodzą zirytowane.

Lew

Osoby spod znaku Lew to perfekcjoniści, lecz nie przez ich poglądy, lecz ponieważ chcą podbudowywać siebie pokazując innym, iż są idealne. Gdy ktoś je zachwala oraz docenia, Lwy cieszą się z akceptacji i są uszczęśliwione. Obrywa ten, kto ich nie spostrzeże i zbagatelizuje. Wówczas w Lwach ujawnia się wcielony drapieżnik. Jego urażony honor oraz wzburzenie zdołają przenieść góry. Najlepiej jest wówczas ustąpić mu z drogi.

Panna

Osoby spod znaku Panna także są perfekcjonistami. Są znakomicie zorganizowane oraz sumienne. Nie uznają pracy zespołowej, preferują pokładać ufność tylko w sobie samych. Jeżeli do czegoś przystępują, to na pewno wykonają to w całości. Nic nie denerwuje ich aż tak, jak ludzie odbierający im pracę, wchodzące w ich obowiązki bądź podważające to, co robią. Wówczas cicha Panna zmienia się w istną wściekłość.

Waga

Osoby spod znaku Waga posiadają olbrzymią świadomość równości. Są zdania, iż są w stanie sądzić inteligentnie wszelką kontrowersję. Bardzo dobrze dają sobię radę jako mediatorzy. Z lekka inaczej jest, gdy biorą udział w sporze. Przez długi okres czasu są spokojne i niełatwe jest wyprowadzenie ich z równowagi. Jednakże jeżeli zachowujesz się niesprawiedliwie, nietrafnie sądzisz Wagę oraz innych ludzi bądź odnosisz się do niej lekceważąco, to lepiej licz się z jej wzburzeniem. Potulna Waga zmieni się wtedy w prawdziwą bestię.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpion zazwyczaj odznaczają się niezwykłą inteligencją oraz posiadają zdolność manipulacji innymi ludźmi. Tylko one znają prawa grania oraz przekonują do nich innych. Niezwykle bacznie nasłuchują swoich dyskutantów oraz dokładnie potrafią odgadnąć ich plusy oraz minusy. Są także bardzo dobre w zauważaniu każdego przejawu braku lojalności. Ich rozdrażnienie jest niezwykle groźne, albowiem normalnie nie przejawia się wybuchem agresji. Skorpion rozprawienie się planuje dokładnie i nie przeszkadza mu, że czasami musi czekać na nie parę lat.

Strzelec

Osoby spod znaku Strzelec to prawdziwe dusze towarzystwa. Nie ważne gdzie są, zawsze okrąża je tłum wielbicieli. Niektórzy wielbiciele są czasem dośyć natarczywi i utrudniają Strzelcom swobodne poruszanie się podczas imprez. Czasami także Strzelce przyprowadzają ze sobą osobę, zazwyczaj znjaomą która jest nieco mniej atrakcyjna i potrzebuje pomocy. Wszystko jest fajnie, do chwili, w której Strzelec nuży się tą eskortą. Wówczas zaczyna się denerwować i jest w stanie powiedzieć coś, czego może mocno żałować następnego dnia.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca są zazwyczaj osobami poważnymi oraz dojrzałymi. Dosyć rozważnie myślą o sobie, o życiu, o wszystkim. Nie ciepią dowcipkowania o tym i brakuje im czasami rezerwy do siebie, podobnie jak nie umieją śmiać się ze swoich błędów. Nic nie denerwuje Koziorożców tak mocno, jak grupka ludzi rzucająca śmiesznymi żartami o ich osobie. Najgorsze jest, gdy zaczyna się kpina oraz zniewaga. Wówczas te osoby mogą być pewne, iż Koziorożec po tych atakach będzie czuł się zawiedziony ich postępowaniem i wyjdzie ze spotkania nic nie mówiąc.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnik to prawdziwi wolnomyśliciele. Ich imaginacja nie zna granic, natomiast niedostatek mądrości robi z nich fachowców na wielu płaszczyznach. Wodnik zawsze ochoczo wygłasza własne poglądy oraz zdania. Z wyrozumiałością edukuje mniej obeznane osoby. Wszystko w porządku, jeżeli nikt go nie słucha. Jednakże jeżeli Wodniki trafiają na człowieka, który posiada wiedzę, za i przeciwy oraz odrębny pogląd, to denerwuje ich to w ułamek sekundy.

Ryby

Osoby spod znaku Ryby są osobami łagodnymi, wrażliwymi oraz trochę rozmarzonymi. Wypełnione wzorcami podtrzymują, iż uwielbiają bliźnich oraz pokój na świecie. Utrzymują, iż chciałyby, żeby ludzie byli względem siebie kulturalni oraz sympatyczni. Niestety niekiedy bywa tak, że postępowanie Ryb całkowicie nie potwierdza głoszonych przez nie poglądów. Jednakże nic a nic nie denrwuje Ryb mocniej aniżeli opryskliwe postępowanie, sprzeczka bądź wrzask. Przeżywają wtedy koszmar i nie są w stanie opanować swoich nerwów.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl