Istnieją na świecie kobiety, które po prostu przyciągają do siebie mężczyzn i wtedy już nie ma odwrotu. Ich cechy to piękno, zmysłowość, lekka tajemniczość, seksowność, i wiele innych. Większość z tych cech posiadają one, dzięki swoim przypisanym znakom zodiaku. Przekonaj się sama, czy jesteś na liście kobiet, których mężczyźni pragną najbardziej.

1. Baran

Kobieta spod znaku Barana jest prawdziwym wulkanem pasji, temperamentu oraz ognia (ponieważ jest on jej żywiołem). Jest znakime wielkich ilości seksu oraz romantycznych związków. Jej atrybut jest najczęściej obcisłą, krwawo czerwoną sukienką oraz szpilkami na dużym obcasie. Sprawia to, że wygląda zjawiskowo. Kobieta spod znaku baran jest bardzo pewna siebie i zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że jest niezwykle seksowna. Mężczyznom bardzo się to podoba.

2. Waga

Kobieta spod znaku Waga jest kompletnym przeciwieństwem charakteru Barana. Mężczyznom podoba się w niej delikatność, rozmarzone oczy, lekkość bytu oraz spokój. Waga nigdy nie zachowuje się wulgarnie bądź głośno, dzięki czemu mają na nią także chrapkę zniezbyt odważni mężczyźni. Mówi się, że Waga ma wspaniały instynkt opiekuńczy oraz rycerskość. Wagi są kobietami, którymi mężczyżni pragną się opiekować.

3. Byk

Kobieta spod znaku Byk posiada pełno stylu oraz klasy. Byk jest przeciwnością reszty znaków których żwyiołem jest ziemia (Koziorożec, Panna). Od bycia praktyczną wybiera bycie elegancką oraz jakościową. To dlatego zawsze wyglądają ładnie, zakładają biżuterię oraz dodatki. Kobieta Byk to osoab, która na jesienne błoto ubierze białe ciuchu oraz obuwie i wciąż będzie wyglądała nienagannie. Dla pewnych siebie mężczyzn jest ona najpiękniejszym diamentem. Taki mężczyna chętnie weźmie panią Byk na spotkanie biznesowe, co pomoże poświadczyć, że ma on klasę oraz elegancję, jeżeli zdobył taką kobietę.

4. Skorpion

Kobieta spod znaku Skorpion jest wieczną zagadką. Uwodzicielskich spojrzeń, seksownych gestów oraz reguł wyrafinowanego flirtu nauczyła się perfekcyjnie. Mężczyźni wiedzą, że po rozmowie z panią Skorpion ich doświadczenia w łóżku będą niezapomniane, co jest dla nich naprawdę pociągające. Szczególnie wtedy, kiedy w trakcie okazuje się, iż mieli oni rację i taka kobieta dobrze zna swoją wartość chce i ma metody na osiągnięcie swoich zapragnień.

5. Wodnik

Kobieta spod znaku Wodnik jest kobietą przyciągającą do siebie mężczyzn dzięki swojej nietuzinkowości, oryginalnym zainteresowaniom oraz ciekawym poglądom. Nieświadomie również gra z mężczynami w ciepło i zimno. Jednym razem okazuje zainteresowanie do mężczyzny, następnym jednak wcale nie jest nim zainteresowana, ponieważ skupia się na innych rzeczach bądź osobach. Mężczyzno się to podoba, ponieważ lubią oni panie niedostępne i trudne do zdobycia. Gdy w końcu im sie udaje, są bardzo usatysfakcjonowani. Kobiety spod tego znaku wydają się im być bardzo interesujące.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl