Na pewno większość z nas pamięta tego jednego, ulubionego nauczyciela, który był tak dobry i miły, że był lubiany oraz szanowany przez każdego w szkole bądź klasie. Według uczniów w pewnej szkole średniej w Morgan Park w stanie Illonis była to właśnie Gabrielyan Watson, ucząca muzyki i prowadząca szkolny chórek.

Lecz ponieważ miała ona utrudniające pracę problemy zdrowotne Pani Watson musiała ona się zwolnić. Uczniowie, których uczyła zanim odeszła wpadli na getnialny pomysł, żeby powiedzieć jej dziękuję za wkładanie całego swojego serca w to co dla nich robiła i za bycie dla nich nauczycielką, ale także idealnym wzorem, który każdy powinien naśladować.

Pewnego dnia, pod ptetekstem przeprowadzenia wywiadu, uczniowie poprosili ją o przyjście do ich szkoły, kiedy pojawiła się ona na miejscu, oczekiwała na nią wspaniała niespodzianka! Jej byli uczniowie zorganizowali specjalny występ tylko dla niej.

Na poniższym filmiku możecie obejrzeć wspomnienia uczniów, przygotowania do występu oraz jej reakcję. Najlepiej będzie, gdy przez obejrzeniem zaopatrzycie się w chusteczki, ponieważ ich wzruszający występ na pewno sprawi, że będziecie płakać jak bobry.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com