Każdy z nas, aby wieść w pełni szczęśliwe i kompletne życie, powinien mieć jakieś hobby. Pasja jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych elementów codzienności, a jeśli dodatkowo mamy prawdziwy talent w tym, czym się pasjonujemy, to mamy naprawdę wysokie szanse na to, by wieść udane życie towarzyskie.

W dzisiejszych czasach, wielu ludzi postanawia podzielić się swoją pasją ze światem, czy to przy pomocy mediów społecznościowych, czy telewizyjnych Talent Show. To właśnie w jednym z tego typu programów telewizyjnych wystąpiła pewna trójka filipińskich dzieciaków.

11-letni Mackie, 12-letni Keifer oraz 10-letni Francis wystąpili w tamtejszej edycji programu „Little Big Shots”, wykonując piosenkę „And I Am Telling You”, ale zrobili to w taki sposób, że porwali swoim głosem nie tylko jurorów i tłumnie zgromadzonych w studiu widzów, ale i cały kraj, który jeszcze długo rozmawiał o ich występie.

Wsłuchajcie się w ich głosy – czy uwierzylibyście, że żaden z wokalistów nie ma jeszcze skończonych dwunastu lat? Ich głos jest niesamowity, a do tego widać, że w śpiew wkładają całe swe serce.

Panowie – wielkie brawa i gratulacje!


Source: youtube.com