Jamie Frantz oraz Anthony Burket poznali się na Tinderze. Od razu wpadli sobie w oko. Pewnego razu Jamie zwróciła uwagę na adres mailowy należący do Anthonego – Burkette11493.

Kobieta domyśliła się, że jest to jego data urodzenia. Wiele osób, gdy zamieszcza cyfry w adresie, też nie robi tego przypadkowo – często jest to właśnie data ich urodzin.

Co jednak dziwne, owa data to jednocześnie jej urodziny!

Choć prawdopodobieństwo spotkania osoby o takiej samej dacie urodzenia jest stosunkowo małe, to jednak nie jest niemożliwe. A zatem zarówno Anthony, jak i Jamie urodzili się 14 stycznia 1993 roku.

Wychowali się jednocześnie w miejscowościach, które dzieliło zaledwie kilka kilometrów. Dziewczyna zapytała się zatem, w którym szpitalu urodził się Anthony.

Co zaskakujące, pod tym względem także mają ze sobą coś wspólnego – oboje urodzili się w szpitalu East Jefferson w Luizjanie!

Ich znajomość przez Internet trwała już długo, więc postanowili spotkać się na żywo.

To wcale nie przypadek

Para od samego początku coś do siebie czuła. Jednak podczas kolejnych spotkań zaczęli dostrzegać coraz więcej dziwnych podobieństw. Jamie i Anthony zaczęli tłumaczyć sobie, że ich poznanie się nie było zwykłym przypadkiem. Według nich kierowała nimi siła wyższa.

Wideo:

Source: youtube.com