Cały stan Virginia jest niezwykle dumny z zachowania tamtejszych policjantów. Panowie odnaleźli w zablokowanym aucie rocznego maluszka. Był on zaniedbany, brudny oraz śmierdział swymi wymiocinami. Mundurowi ocalili to dziecko, a także, pomimo ciężkich warunków zagwarantowali mu najlepszą opiekę pod słońcem. Przenieśli oni go na komisariat oraz zrobili mu kąpiel w zlewie. Fotografie z następującego zdarzenia dosłownie rozczulają ludzi.

foto: google.com

To prawda, mycie w zlewie nie wydaje się być zbytnio zachęcające, ale dla rocznego dziecka pływającego we własnych wymiocinach taka kąpiel okazała się być zbawienna. Policjanci zrobili co tylko mogli – ich drobny gość dostał także miśka, zaś podczas pobytu z policjantami chociaż na trochę zapomniał o tym, czego doświadczył w zablokowanym samochodzie. Choć fotografie wyglądają przeuroczo i maluch zdobył nowych wujków funkcjonariuszy, to warunki niniejszego zdarzenia są wstrząsające.

foto: google.com

Mężczyźni wydobyli malucha z tylnego siedzenia auta, który był własnością jego nietrzeźwej rodzicielki. Kobieta ma postawione oskarżenia kierowania podczas bycia nietrzeźwą, co najpewniej skończy się rokiem kary pozbawienia wolności oraz grzywną.

Główne zdjęcie: google.com