Jeżeli od dawna spotkasz się z partnerem i nie jesteś pewna co on tak na prawdę do ciebie czuje, czy cię kocha, czy lepiej się w to nie pakować, oto artykuł, który pomoże ci w twoich dylematach.

Baran

Barany bywają staromodne oraz dobrze wychowane. Z chęcią zabierają one swoje lube do innego masta, żeby wspólnie pooglądać gwiazdy, przkryją je własnymi płaszczami, natomiast w trakcie kolacji wybiorą najbardziej kosztowne (nie całkiem idealne) wino. Lubią one imponować oraz robić na kimś impresje. Potrafią być rycerzami na białych koniach oraz autentycznym oparciem. Ochoczo wyręczą lube w zmianie koła w aucie, powieszą kredens w kuchni oraz przyniosą ciężkie torby ze sklepu. Nie pozwolą na zrobienie komuś, kogo lubią krzywdy, ochronią ją przed wszelkimi zagrożeniami, czasami tylko wymyślonymi. Gdy czują się zazdrosne bądź zagrożone przez jakiegoś człowieka, z chęcią się z nim konfrontują. Są zawsze przygotowane na starcie nie ważne czy fizyczne, czy słowne.

Byk

Byki niezbyt chętnie okazują to, co naprawdę czują. O wiele bardziej wolą flirtowanie z osobą, do której nic nie czują. Ich wybranki nie mają łatwego zadania w orientowaniu się, że mają oni do nich jakieś uczucia. Chętnie zapraszają ukochane na kolację do wybornej restauracji, w której z zapałem wysłuchują co sądzą one, o wybranych przez nich wyjątkowo na tą sposobność smakołykach. Spędzą z nią czas na niepośpiesznym flirtowaniu oraz konwersacji. Zakochane Byki są wypełnione czułościami, więc co i rusz będą one głaskać dłoń swojej lubej bądź gładzić jej policzek. Będą chciały zaprowadzić ją w bezdroża swojego wymyślnego świata. Zakochane Byki są również wyjątkowo zazdrosne. Potrafią zdenerwować się na każdego, kto przejawi nawet najmniejsze i nieistotne zainteresowanie ich ukochaną bez względu na ich płeć. Czasami są także zaborcze. Lecz częściej na szczęście zdarza się im być romantycznym.

Bliźnięta

Bliźnięta są naturalnie kochliwi. Zakochują się bardzo szybko, a jeszcze szybciej się odkochują. Jednakże gdy trafiają na autentyczne uczucie, to wogóle nie wiedzą, jak mają się zachowywać. Obiekty ich westchnień onieśmielają ich oraz krępują. Bywają one przy tym wzruszające. Zakochane Bliźnięta prędko planują wspólną przyszłość ze swoim partnerem, potomstwo, nabytki czterech kątów oraz zwierząt. Dają swoim partnerom sporo swobody, lecz tego samego oczekują od nich. Niestety taka powstawa jest często odbierana przez drugą półówkę jako brak uczuć. Są one niezwykle ciekawe swoich ukochanym oraz spędziają długotrwałe godziny rozmawiając z nimi. Z chęcią poznają przekonania oraz zainteresowania swojej luby. Spotykają się z ich przyjaciółmi oraz wysłuchują opowiadań o nich.

Rak

Raki są niezwykle romantyczne oraz wrażliwe. Mają obawy przed odrzuceniem, toteż trudno jest im się zdecydować na dokonanie pierwszego kroku bądź konfesję uczuć. Ich zakochanie jest łatwe do wyczytania z ich spojrzenia, pieszczot, a także postępowania. Gdy są zakochane chcą spędzać z ukochaną cały swój wolny czas. Wysłuchują tego, co mówią, a równocześnie, prawie przy okazji, wprowadzają nastrojową atmosferę. Osoby zwierzające im się czasem nawet nie zauważają kiedy siedzą przed paleniskiem bądź stołem ze świecami. Zdrowa przechadzka z psiakiem łatwo portafi przemienić się we wspólne oglądanie gwiazd. Raki wstydliwie spojrzą ukochanym w oczy, a reszta zależy już tylko od nich. Gdy raki poczują się pewnie, szybko wypowiedzą wyczekane “kocham cię”.

Lew

O fakcie, że Lwy są zakochane wiedzą wszyscy. Są one szarmanckie oraz romantyczne. Zasypują one ukochanych bukietami oraz prezentami. Zabierają one je do romantycznych restauracji, spacerują z nimi długo obejmując je i z chęcią wytatuują sobie ich imię na ciele. Każdy musi dowiedzieć się o tym, jak bardzo kochają swoją drugą półówkę. Prędko pozbywają się swoich przeciwników. Lwy są naturalnie egocentryczni, więc ich uczucia do kogoś są niejako podobizną ich miłości do siebie samych. Toteż są one gotowe uchylić swoim sypmatiom nieba. Żeby ochronić oraz przynieść wsparcie ukochanym odnowią one wszystkie swoje znajomości oraz układy. Będą one wykorzystywały swoje stosunki, żeby załatwiać sprawy swoich lubych. Dobro osoby, którą kochają będzie ich własnym dobrem.

Panna

Panny są osobami nieśmiałymi oraz skromnymi. Nie lubią afiszować się swoimi uczuciami (są mistrzami maskowania swoich emocji), jeżeli nie są stuprocentowo pewne, iż obiekt ich westchnień ma te same odczucia w stosunku do nich. Jednakże nie ukrywają tego ponieważ boją się odrzucenia, lecz ponieważ szanują swoją wolność. Panny są trudnymi osobami jeżeli chodzi o przyjaźń, dlatego też, jeżeli ktoś zauważy, że same zabiegają o ich związek, może być pewny, iż mają one w stosunku do nich jakieś uczucia. Metamorfoza Panien jest łatwa do zaobserwowania. Zazwyczaj zamknięte w sobie Panny, zmieniają się w najbliższych przyjaciół osób, które kochają. Osoby te zawsze mogą na nie liczyć. Z chęcią pomogą im we wszelkiej okoliczności. Z trudnością przychodzi im rozmowa na temat swoich uczuć, dlatego też troszkę trzeba poczekać, aby usłyszeć od nich słowa “kocham cię”. Jednakże jest to warte czekania.

Waga

Uczucia Wag są bardzo trudne do odgadnięcia. Potrafią one w zupełności lekceważyć przedmiot swoich porządań bądź wręcz podrywać całkowicie inną osobę. Jak więc poznać, że Wagi są zakochane? Są one wtedy ciepłe, czułe oraz delikatne w stosunku do osoby, którą darzą uczuciem. Otaczają je subtelną, prawie nie do zauważenia w pierwszej chwili troską. Gdy w pobliżu pojawia się przeciwnik, Wagi są bardziej skore do wycofania się niż do walki. Zakochane Wagi organizują niezapomniane randki. Wykazują się również ogromną romantycznością. Stają się najlepszymi przyjaciółmi swojej drugiej półówki. Adorowana przez nie osoba zawsze może na nich polegać.

Skorpion

Skorpiony są doskonałymi przyjaciółmi oraz partnerami. Zakochują się uczuciem zdrowym oraz gorącym. Są zawsze w stanie gotowości żeby pomóc. O swoje ukochane dbają lepiej niż ich rodzice. Będą pamiętały o sprawdzianach, datach pobytów u lekarza swoich ukochanych oraz upewną się, czy wzięły one przepisane lekarstwa. Skorpiony są osobami wyjątkowo szczerymi oraz, na przekór złudzeniom, wrażliwymi. Są bardzo łatwe do zranienia. Nie dopuszczają do swoich związków wielbicieli, znajomuch oraz koleżanek swojej sympatii. Skorpiony dążą do tego, żeby w pełni połączyć się oraz zostać całym światem swoich oblubienic. Są wybitnie zazdrosne. Zawsze walczą o osobę, którą kochają, aż przyniesie to rezultaty, nawet jeżeli nie ma już na to żadnych szans.

Strzelec

Dla Strzelców oczywistym jest odwzajemnianie ich uczuć przez swoich ukochanych. W ich mniemaniu wszystko jest zrozumiałe oraz wiadome. Sa mistrzami uwodzenia, a względem swoich sympatii gotowe są na używanie trików, manipulowania, a także drobnych oszustw. Zrobią wszystko co pomoże im w osiągnięciu upranionego celu. Strzelce dosyć jednoznacznie sugerują komuś, że coś do nich czują. Po tym wyznaniu wszystko zależy od tej osoby. Strzelce są niezwykle czułe oraz namiętne. Zrobią bardzo dużo dla osoby, którą kochają. O ich głębokiej miłości może świadczyć fakt, iż chcą z tą osobą spędzać jak najwięcej swojego wolnego czasu. Są osobami opiekuńczymi oraz martwiącymi się o lubą. Jednakże ich troskliwość czasami jest dokuczliwa.

Koziorożec

Koziorożce swoje romantyczne wnętrze lubią przykrywać byciem oschłym oraz zdystansowanym. Są niezwykle przezorne w mówieniu o swoich uczuciach. Czasami przedmioty ich umiłowana w ogóle się o tym nie dowiadują, albowiem bywają one w stosunku do nich nieczułe. Zasadniczo dbają o swoje ukochane osoby. Ich opanowanie oraz poukładanie są dla nich ogromną ostoja. Są tradycjonalistami i wierzą, iż to one powinny pierwsze zwierzyć się ze swoich uczuć. Robią to na swój sposób poprzez bukiet kwiatów bądź romantyczny list. Nie są skłonne do nierozważnych przyrzeczeń bądź oświadczeń, toteż jeżeli już zdecydują się na konfesję, to te osoby mogą być pewne, iż im się to nagle nie odwidzi.

Wodnik

Zakochane Wodniki chodzą z głową w obłokach. Ciągle snują fantazje odnoszące się do przedmiotów swoich westchnień, w których widzą je jako obiekty adoracji, zabarwiając ich zalety oraz minimalizując ich wady. Są zdolne do bohaterskich czynów, w celu zaimponowania swoim ukochanym. Są skore do olbrzymich, z ich postrzegania, ofiarowań. Zmieniają organizację swojego grafika, portafią usunąć z niego swoje zainteresowania. Bywają romantyczne, lecz oraz lekko przerysowane. Mocno dbają o swoje sympatie, są gotowe na zaspokojenie ich każdej, wręcz niedorzecznej potrzeby. Bywaają troskliwe, lecz oczywiście w granicach logiki. Zakochane Wodniki rozkwitają.

Ryby

Ryby to kwintesencja romantyczności. Poprzez nie dasz wiarę w to, iż wasza miłość jest niespotykana, największa, a także jedyna w swoim pokroju. Ich uczucie widoczne jest we wszystkich ich działaniach, spojrzeniach oraz ruchach. Będą one spędzały cały swój czas z osobą, którą darzą uczuciem. Nie istnieją dla nich rzeczy niewykonalne. Obrzucą symaptię bukietem i będą nosić ją w ramionach. Będą ją komplementować oraz wodzić za nią okiem. Ryby będą płakały z rozczulenia i opowiadać o swojej wielkiej miłości. Gotowe są wyśpiewywać serenadę pod dodem ukochanje oraz wykłócać się ze wszystkimi ludźmi o jej honor. Prawdziwi rycerze na białym koniu.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl