Każdy człowiek ma zalety, wady oraz słabe punkty. Różnią nas jednak stopnie naszej wrażliwości. Jednakże te trzy znaki zodiaku są osobami wyjątkowo drażliwymi oraz obrażalskimi. Bardzo łatwo je urazić i z pewnością potrafią to na bardzo długo zapamiętać i być obrażonym. Są specjalistami w wyolbrzymianiu nieszkodliwych sytuacji oraz w wiecznych pretensjach nie wiadomo o co. Żyjąc z nimi jesteśmy narażeni na codzienne awantury, obrażania oraz zganianie winy.

Najbardziej obrażalskimi znakami zodiaku są:

Panna

Osoby z pod znkau panny są na ogół bardzo poważne. Nie mają w sobie wystarczającego dystansu do siebie i innych, a ich poczucie humore jest znikome. Zazwyczaj gdy każdy w koło jest wyluzowany i dobrze się bawi panny są sztywne, nudne i nie nadają się do zabawy. Rodzą się perfekcjonistami. Mają bardzo wysokie oczekiwania, którym trudno jest wyjść na przeciw, ponieważ wszystko musi być zrobione idelanie. Osoby, których znak zodiaku to panna, na ogół wydają się być bardzo dumne, w razie sprzeczki nigdy nie przeproszą pierwsze, a gdy ktoś przeprosi ich, nie przyjmą przeprosin i będą kryć w sobie urazę do końca swoich dni. Trudno u nich u wybaczenie. Gdy są urażone, przestają się odzywać i bardzo trudno je z powrotem do siebie przekonać. Ich hobby to palenie za sobą mostów.

Baran

Barany są bardzo zapatrzone w siebie. Żadko kiedy widzą, że robią coś źle, więc żadko kiedy się do błędów przyznają, ponieważ to inni popełniają błędy a nie oni. Nie lubią także odmawiania, ponieważ jeżeli o coś pytają, a nawet proszą, to uważają, że im się to należy. Są charakterne i definitywne. Jeśli coś się dzieje nie w sten sposób w jaki oni tego chcą, denerwują się. Zachowują się jak rozkapryszone dzieci, które nie mogą dorosnąć. Nie lubią żartować z siebie i nie wiedzą co to dystans.

Rak

Osoby spod znaku raka są bardzo pomocne, mają w sobie dużo empatii oraz miłości, lecz zazwyczaj są także gwałtowne i nadwrażliwe. Nawet najmniejsza rzecz, często nie ważna dla innych, potrafi ich zranić. Stale chcą pomagać i zamartwiają się o każdego, lecz bardzo ich boli, gdy inni tego nie doceniają. Chcą dla każdego jak najlepiej, więc jeśli komuś się coś nie podoba czują się zranieni i potrafi ich do doprowadzić do płaczu. Raki zbyt dużo myślą i zagłębiają się w sprawy, które nie mają głębszego dna, dzięki czemu dodają własne interpretacje do zachowań ludzi i tak naprawdę ranią sibie same. Nie lubią, gdy ktoś im odmawia, bo traktują to bardzo personalnie. Są bardzo emocjonalne a zarazem myślą, że mają racje i chętnie narzucają ludziom swoje opinie na różne tematy.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl