Jesteśmy w stanie osiągnąć co tylko chcemy, jeżeli włożymy w nasze działania odpowiednią ilość ciężkiej pracy oraz kreatywności. Czasami także pomaga nam szczęście. Prawdziwych miliarderów na świecie jest tylko paru, jednakże my wszyscy możemy być sukcesywni oraz cieszyć się tym, co robimy na co dzień. Parę znaków zodiaku ma do tego jednak większe szanse, lecz jeżeli nie znajdujesz się w tym gronie, to i tak nie powinieneś się poddawać, bo tobie też może się udać.

Panna

Szczęśliwymi kolorami panny są kolor biały, pomarańczowy, szary oraz żółty.

Szczęśliwym dniem panny jest środa.

Szczęśliwym kamieniem panny jest topaz.

Szczęśliwymi liczbami panny są 23, 32, 14 oraz 5.

Osoby, których znak zodaku to Panna z reguły dużo pracują i zarówno dużo potrafią wytrwać. Panny posiadają ścisły umysł oraz nidgy nie zapominają o żadnych ważnych szczegółach.

Robiąc projekty upewniają się, że są one idealnie wykonane i że niczego w nich nie brakuje.

Ustalają sobie ambitne cele oraz nie poddają się, dopóki ich nie zrealizują. Bardziej liczy się dla Panien to, co tak naprawdę osiągnęły oraz uznanie, którym darzą je przez to inni, aniżeli sława lub pieniądze trwające tylko chwilę. Są one w stanie trzeźwo ocenić okoliczności, ponieważ są one realistkami. Pozostają spokojnie nawet w najgorszych sytuacjach związanych z dużą ilością stresu oraz nerwami. Potrafią bardzo szybko dostosować się do uwarunkowania, a ich pomysł na działanie są elastyczne. Zawsze upewniają się, że wybrani współpracownicy są dla nich odpowiedni. Nie wybierają ich poprzez pryzmat tego, czy ich lubią, lub jakie mają z nimi relacje, poprzez pryzmat tego, że są to specjaliści i jak najlepiej wykonają swoją pracę. Panny nie rzucają słów na wiatr. Lpesze jest dla nich powiedzenie o jedno słowo za mało, niż o jedno za dużo. Świetnie sprawdzają się podczas organizowania oraz zarządzania. Są skutecznymi negocjatorami. Manipulować ludźmi też potrafią świetnie. Znanymi miliarderami spod znaku Panny są Warren Buffett oraz Larry Ellison.

Skorpion

Szczęśliwymi kolorami skorpiona są kolor fioletowy oraz czerwony.

Szczęśliwymi dniami skorpiona są poniedziałki, czwartki oraz niedziele.

Szczęśliwym kamieniem skorpiona jest opal.

Szczęśliwymi liczbami skorpiona są35, 23, 17, 8 oraz 26.

Oosby, których znak zodiaku to skorpion są zazwyczaj charyzmatycznymi osobami. To pozwala im na świetnie radzenie sobie z życiem. Manipulują ludźmi jeszcze bardziej niż panny i na ogół są w stanie przekonać ich, żeby robili to co oni chcą, nie ważne czy im to odpowiada. Skropiony są ludźmi bardzo intuincyjnymi, ich instynkt pozwala im bystro zapoznać się z sytuacją oraz ocenić ją. Posiadają także uzdolnienia ezoteryczne. Potrafią wyczuć kłamstwa oraz tajemnice innych osób. Są prawdziwymi detektywami. Skorpiony wyróżnoiają się swoją dyscypliną. Zawsze oczukują dużo, zarówno od innych osób jak i siebie. Wiedzą także, iż nie należy zbytnio ufać innym. Mając do wyboru pracę zespołową oraz indywidualną zawsze wybierają to drugą. Jeżeli muszą jednak z kimś współpracować, to zazwyczaj biorą na sibie te najtrudniejsze oraz wymagające najwięcej czasu zadania. Z każdej sytuacji potrafią wyciągnąć odpowiednie konkluzje, a z każdej porażki życiowej jakąś lekcję na przyszłość. Są bardzo wtrwałe, dążą do celu oraz nie zwracają uwagi na opinie innych. Znanymi miliarderami spod znaku Skorpiona są Bill Gates oraz Wang Jianlin.

Lew

Szczęśliwymi kolorami lwa są kolor żółty, złoty, pomarańczowy oraz czerwony.

Szczęśliwymi dniami lwa są wtorek, piątek oraz niedziela.

Szczęśliwym kamieniem lwa jest rubin.

Szczęśliwymi liczbami lwa są 32, 13, 41 oraz 5.

Lwy są bardzo żywiołowe oraz sukcesywne, ponieważ pochodzą one także z pod znaku ognia, który im to zawdzięcza i sprawa, że są wyjątkowe. Sa prawdziwymi królami dżungli, a co za tym idzie, świetnymi liderami. Są niezwykle charyzmatycznymi, żywiołowymi oraz entuzjastycznymi osobami. Sporządzając cele, chcą dojść daleko. Dla nich nie istnieje takie coś jak ograniczenia. I to pewnie dlatego zazwyczaj osiągają one to, co miały w planach. Ich zapał sprawia, że inni też stają się entuzjastyczni i to dlatego są oni lubiani. Ludzie chcą uczestniczyć w ich pomysłach oraz im pomagać. Lwy są osobami bardzo odważnymi oraz przebojowymi. Są pewni siebie, wierzą, że mogą coś osiągnąć, są optymistyczni, myślą także o przyszłości i wiedzą, że muszą korzystać z życia dopóki mogą. Wiedzą doskonale jak wiele są w stanie zrobić, lecz czasej się przeceniają. Jednakże to odważni władają światem. Porażki przyjmują z godnością. Wycofają się na sekundę, żeby po chwili wrócić dwa razy silniejszymi. Nie ważne jaką pracę wykonują, zawsze robią to dokładnie i bez wstydu. Szanują siebie, lecz także każdego, kto jest taki jak oni. Znanymi miliarderami spod znaku Lwa są Sergey Brin oraz Francois Pinault.

Byk

Szczęśliwymi kolorami byka są kolor zielony oraz biały.

Szczęśliwymi dniami byka są poniedziałek, piątek oraz sobota.

Szczęśliwym kamieniem byka jest szmaragd.

Szczęśliwymi liczbami byka są 29, 2, 37 oraz 11.

Osoby, których znak zodiaku to Byk są największymi fanami komfortu oraz nigdy nie przestają do niego dążyć. Oczekują bardzo wiele od siebie oraz innych osób i bardzo dużo pracują. Wiedzą, iż nikt nie pomoże im tak jak oni sami. Wykonają każdą pracę bez oznaki wstydu i hańby, lecz hańbą jest dla nich bycie leniwym oraz niezaradnym. Są realistami, nie ueirzą w coś, dopóki tego nie zobaczą. Twierdzą, że intuicja potrafi zawieść i wiedzą doskonale, iż na pieniądze trzeba zapracować. W pracy są bardzo skrupulatne, skupione i nie gdybają, dlatego współpracownicy często pytają ich o radę. Są świetnymi pracownikami, oraz szefami. W mig dostosowują się do zmieniającej się sytuacji. Nie potrafią manipulować ludźmi, ale za to umieją przyciągać do siebie innych ludzi. Byki są ważne oraz poszukiwane jeśli chodzi o rynke pracy. Na co dzień żyją oszczędnie, a dodatkowe przychody wydają na luksusowe rozkosze.

Znanymi miliarderami spod znaku Byka są Mark Zuckerberg oraz David Koch.

Rak

Szczęśliwymi kolorami raka są kolor niebieski oraz srebrny.

Szczęśliwymi dniami raka są wtorek, piątek oraz niedziela.

Szczęśliwym kamieniem raka jest perła.

Szczęśliwymi liczbami raka są 22, 4, 13 oraz 31.

Osoby, których znak zodiaku to Rak są dobre oraz opiekuńcze. Chętnie niosą pomoc innym, okazują im potrzebne wsparcie oraz motywację. Świetnie się spisują w roli organizatora oraz koordynatora. Działają zespołowo, a ich zespoły osiągają świetne wyniki. Ich współpracownicy czują się przy nich bezpiecznie, co pozwala im wspinać się na wyższe szczeble. Raki zaspokajają potrzeby oraz ambicje ludzi, z którymi współpracują i biorą one także pod uwagę ich rodziny oraz życie osobiste.

Raki są ludźmi kreatywnymi oraz potrafiącymi odnaleźć rozwiązanie każdego problemu. Zastanawiając się nad rozwiązaniem odkrywają swój geniusz i wpadają na najlepsze pomysły. Są pewni tego, czego oczekują od życia i zawsze dążą do celu. Zastanwiają się jaka droga byłaby dla nich najlepsza i zazwyczaj decydują się na działalność gospodarczą, zgodną z ich ambicjami oraz umiejętnościami. Lubią to co lubią, więc robią to z nawet większym zapałem oraz chęciami i skupieniem. Dzięki skupieniu oraz determinacji zazwyczaj osiągają sukcesy. Znanymi miliarderami spod znaku Raka są Elon Musk oraz Shiv Nadar.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl