Ten pies był więziony na łańcuchu przez pięć lat. Po tym czasie w końcu zamieszkał z nową, kochającą rodziną.

Oto przed wami piękny owczarek niemiecki, który ma na imię Herschel. Przez pięć lat - co jest większością jego życia - był on wzięziony na łańcuchu. Cały czas go gryzł, więc pościerał sobie przez to zęby.

Po jego trafieniu do schroniska został on zaadoptowany przed pewną rodzinę. Niestety ta rodzina szybko się rozmyśliła, a piesek wrócił z powrotem do schroniska. Przez jakiś czas mogło się wydawać, iż Herschel już do końca swojego życia będzie w schornisku. To właśnie w tym momecie do akcji wkroczył Rocky Kanak.

Rocky Kanak jest prezenterem programu telewizyjnego o tytule „Dogs day out”, w którym zabiera on psy po przeżyciach na wycieczki, żeby sprawić im radość.

Kanak postanowił zabrać Herschela na taką oto wycieczkę. Podczas niej, piesek próbował wielu smakołyków po raz pierwszy w swim życiu, a na koniec trafił do rodziny, która bardzo chętnie go później zaadoptwała.

Jednakże najcudowniejsza chwila w tej wyprawie nastąpiła wtedy, gdy Herschel ujrzał ocean pierwszy raz i nie posiadał się z radości. Sami zobaczcie!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com