Pies musiał przejść operację zagrażającą jego życiu, żeby usunąć guza za uchem. Właściciel psa bardzo bał się, że jego czworonożny przyjaciel nie przeżyje i modlił się, żeby on przetrwał ten najcięższy w jego życiu moment. Jednakże operacja zakończyła się pomyślnie. Po niej nagrano bardzo wzruszający filmik z pierwszego spotkania pieska z właścicielem po jego operacji.

Historie, w których występują zwierzęta zawsze potrafią wzruszyć osoby z całego świata, a jeżeli nagrany jest w jakiejś sytuacji filmik, podbija on internet. Tak samo było i teraz, gdy piesek nazywający się Jack Daniel, przeszedł skomplikowaną operację usunięcia guza w okolicy ucha.

Oczywiście wszystko się udało, a piesek szybko wyzdrowiał.

Spotkanie psa i właściciela po długiej rozłące.

foto: lelum.pl

Choroby u zwierząt są tak samo bolesne dla nich, jak i ich ukochanych właścicieli, ponieważ zwierzęta są dla nich częścią rodziny, najlepszym przyjaciele, najcenniejszą postacią. Nie ma więc co się dziwić, iż właściciel Jacka Daniela bał się o jego zdrowie, a nawet życie. Usunięcie guza to bardzo skomplikowany zabieg i istnieje duże ryzyko powikłań.

foto: lelum.pl

Po powrocie labradora do domu, nie chciał on odstąpić od boku swojego właściciela. Tulił się w niego przez kilka dobrych minut. Naszczęście ktoś nagrał całe to zdarzenie telefonem. Ten filmik jest jednym z najbardziej wyjątkowych oraz wzruszających filmów, jakie kiedykolwiek obiegły internet. Od razu po jego publikacji okazało się, że jest to zupełny hit. Nie jest on udawany, wszystkie ukazane na nim uczucia są jak nabardziej prawdziwe i to widać. Czuć na nim tęsknotę oraz więź i smutek przez rozłąkę.

foto: lelum.pl

Mam nadzieję, iż była to ostatnia operacja w życiu tego cudownego pieska

Labrador and Owner Hug After Surgery

Afer a scary surgery, this lucky pup is back in his owner's loving arms ❤️

Gepostet von Poke My Heart am Sonntag, 10. Dezember 2017

Główne zdjęcie: lelum.pl