Emilia Nowak to 12 letnia dziewczynka, która jest niesamowicie utalentowana i zdecydowała się pokazać to w znanym każdemu programie „Mam Talent”. Dziewczynka zadziwliła jurorów oraz publiczność od razu po pojawieniu się na scenie, ponieważ ubrana była ona w szlafrok, a na głowie miała papiloty.

Emilia jest uczennicą leszniewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej, w której gra na gitarze. Prywatnie uczy się ona też śpiewu i uczęszcza w przeróżnych festiwalach oraz konkursach, na których wiele razy wygrywała.

Najlepszymi dowodami na to, że ta dziewczynka ma ogromny talent jest jej wystąpienie w programie „Mam Talent” ioraz, to co po tym występie wypowiedzieli jury, którzy byli oczarowani! Małgorzała Foremniak uważa, iż ta dziewczynka ma coś o wiele więcej niż po prostu talent.

foto: google.com

Agustin Egurrola powiedział, iż uwielbiał dykcję, interpretację oraz osobowość dziewczynki i był on zaszczycony tym, że pojawiła się ona u nich w programie.

Agnieszka Chylińska w rozmowie z rodzicami dziewczynki pogratulowała im tego, że mają oni tak przezdolne dziecko.

Stojący na backstage'u Szymon Hołownia był tak oczarowany jej wsytępem, że wszedł on na scenę i wcisnął złoty przycisk, który wysłał 12 latkę wprost do półfinału.

Wystąp Emilki możecie obejrzeć w tym poniższym filmiku:

Source: youtube.com

Świetna jest, nie?

Główne zdjęcie: google.com